به نام خدا

 

 

تنها درگاه فروش پکیج (هرگونه خرید و فروش از سایتها یا افراد دیگر مشکل شرعی و پیگرد قانونی دارد.)

مشاوره با استاد بهاری:091111101411
کارشناسان فروش:09138690124-09377880830

  برای خریدآنلاین پکیج پستی بر روی درگاه پرداخت کلیک کنید(پکیج دارای دو بخش اصلی(28گیگ) و تقویتی(32گیگ) است که با این خرید 32 گیگ تقویتی را باید دانلود کنید)

  در صورتی که شرایط خرید انلاین را ندارید جهت انتقال وجه با شماره 09138690124 تماس حاصل فرماید


توضیحات:

مهمترین راه شناخت مشتریان بازار کالبدشکافی روانشناسانه بازار می باشد.پس از این که توانستیم روانشناسی بازار را درک کنیم باید بتوانیم آنها را در تحلیل ها بگنجانیم تا علم در کنار روانشناسی باعث سود دهی شود.

اینکه چرا قیمت بالا و پایین می شود فقط وفقط یک علت دارد ایجاد عرضه و تقاضا،این دو مؤلفه زماتی رخ می دهد که دسته زیادی از مشتریان بازار سرمایه یک چیز را ببینید.

آنچیزی که دیده می شود و عرضه و تقاضا را شکل می دهد چیزی جز علم تحلیل نمی باشد،علم تحلیل بر دو نوع اصلی تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال نیز تقسیم می شود.اینکه بتوانیم روانشناسی بازار را در این دو نوع تحلیل دخالت دهیم کاری بسیار دشوار و زمانبر است که ما سعی کرده ایم با تجربیات چند ساله این راه را در پکیج اوج بازار نیز هموار سازیم.پس از آنکه تحلیل انجام شد و به نقطه مشترکی با دیگر سهامداران و مشتریان بازار سرمایه رسیدید حال برای جلوگیری از ضررهای سنگین احتمالی نیاز به مدیریت سرمایه قوی خواهید داشت.برنامه ریزی برای مدیریت سرمایه یکی از حساس ترین و مهمترین قسمت معامله و رعایت آن یکی  از الزامات برای هر معامله می باشد،برنامه ریزی دقیق مدیریت سرمایه و پرتفوی یکی از نقاط قوت پکیج اوج بازار نیز می باشد.


در سالهای اخیر شاهد اهمیت بالای تحلیل تکنیکال در بین معامله گران هستیم و بسیاری از مشتریان بازار سرمایه تلاش می کنند تا تحلیل تکنیکال را بیاموزند و مهم ترین علت این امر سادگی تحلیل کردن وحرفه ای جلوه دادن در این نوع تحلیل نیز می باشد.با توجه به این که تحلیل فاندامنتال در ماه های اخیر کم رنگ شده است و حتی ممکن است به فراموشی سپرده شود،تحلیل تکنیکال می تواند محل خوبی برای ایجاد عرضه و تقاضا بین مشتریان بازار سرمایه باشد.یادگیری تحلیل تکنیکال با توجه به گستردگی مطالب نیاز به زمان زیادی دارد،از طرفی کسب تجربه در این نوع تحلیل کردن و روبه رو شدن با حالات مختلف نمودار ها می تواند خطرناک و باعث ضرر شود.


به دلیل نوپا بدون تحلیل تکنیکال در بازارهای داخلی متاسفانه منابع و مدرسین نمی توانند از پس آموزش درست آن برآمده و باعث زیان برای دانش پژوهان می شوند.یکی از مهمترین علت های این موضوع حرکت اساتید در یک حوزه بوده است که طبق روانشناسی بازارهای داخلی یک سرفصل آموزشی به تنهایی کارآمد نبوده است و علت آن تنوع سلیقه ها در بین معامله گران مخصوصا بازیگران بازار می باشد.از طرفی دانش پژوهان سعی در کسب علم تحلیل تکنیکال با ویدیوهای آموزشی موجود در دنیای مجازی را دارند که با توجه به شرایط موجود مجبور هستند سرفصلها را با بدون برنامه زمان بندی شده مشخص و با افراد متفاوتی سپری کنند که هرکدام از روش و مراجع خاصی نیز استفاده می کنند و این باعث از بین رفتن پیوستگی مطالب نیز می شود و همه اینها دست به دست هم می دهند تا بسیاری از مشتریان بازار سرمایه به صورت احساسی و تمرینی شروع به معامله کنند و نهایتا با هیجان دست به معاملات سنگین می زنند و متضرر می شوند.


پکیج اوج بازار های مالی  تهیه شده توسط استاد علی بهاری در راستای آموزش صحیح بازارهای مالی می باشد.

پکیج اوج در دو بخش به آموزش صحیح بازارهای مالی(بورس،فارکس) در حوزه تحلیل تکنیکال و فاندامنتال پرداخته است.

 

برنامه ریزی دقیق برای فراگیری دنیایی از اطلاعات بورسی مهمترین ویژگی پکیج اوج بوده است.

پیوستگی مطالب با بیان ساده باعث شده است که در اوج لذت و به حل کردن معماهای مختلف در حوزه بازارهای مالی بپردازید.

سطح دوره و پیش نیازها

در این دوره سعی شده که موضوع غیر حضوری بودن آموزش ها درک شود و مطالب به گونه ای دسته بندی شود تا مشترکین در بالاترین سطح آموزشی بتوانند به راحتی مطالب را درک کرده و از آنها استفاده نمایند.

یکی از مهمترین عواملی که باعث شده تا مشترکین از پکیج اوج استقبال بی سابقه ای در بازار کنند،بررسی جزبه جز مطالب با تمرین و مثال های فراوان می باشد،به گونه ای که از مشترکین قدیمی با هر سلیقه و سنی تحقیقات به وجود آمده است و طبق نظرخواهی ها برای هر قسمت پکیج کمبودها برطرف شده و تمامی سوالات مشترکین با ویدیوهای مجزا در همان بخش توضیح داده شده است.
آموزش های پکیج اوج از سطحی ترین مطالب آغاز می شود و پله پله شما را به یک تحلیلگر حرفه ای تبدیل می کند.در این صورت شما به هیچ پیش نیاز آموزشی نیاز ندارید و تنها وسایل مورد نیاز برای یک تحلیلگر شدن حرفه ای ،اینترنت،سیستم و پکیج اوج بازار می باشد.

با این پکیج چه مطالبی را خواهید آموخت

Ø      مقدمات شناخت و انتخاب بازار هدف

Ø      تحلیل بنیادی وتابلوخوانی مقدماتی

Ø      تابلوخوانی حرفه ای

Ø      فیلتر نویسی در سایت TSETMC

Ø      کاربرد نرم افزار متا5 و کندل شناسی حرفه ای

Ø      مقدماتی موج شماری الیوت

Ø      دوره تخصصی و کاربردی فیبوناچی

Ø      موج شماری پیشرفته (C.B.WAVES)

Ø      ابزاری کلاسیک تکنیکال

Ø      دوره تخصصی تحلیل زمانی

Ø      آموزش تخصصی نرم افزار داینامیک تریدر

Ø      آموزش تخصصی نرم افزار متا استاک

Ø      آموزش تخصصی نرم افزار ادونس گت

Ø      آموزش نرم افزار گن آنالیز

Ø      روانشناسی بازار

Ø      مدیریت سرمایه

Ø      دوره تخصصی آموزش اندیکاتورها

Ø      دوره تخصصی استراتژی معاملاتی کندل ترس

Ø      دوره تخصصی استراتژی معاملاتی ایچیموکو

Ø      دوره تخصصی استراتژی معاملاتی نئوویو

Ø      دوره تخصصی استراتژی قوانین گلن نیلی

Ø      دوره تخصصی کانسلیم

Ø      دوره تخصصی چنگال اندرو

Ø      دوره تخصصی الگوهای هارمونیک در دو سطح

Ø      دوره تخصصی استراتژی معاملاتی رابرت ماینر

Ø      دوره تخصصی استراتژی معاملاتی پرایس اکشن

Ø      معرفی و آموزش تخصصی استراتژی معاملاتی T-T(استراتژی معاملاتی استاد بهاری)

Ø      معرفی و آموزش استراتژی های معاملاتی روز دنیا در سطح پیشرفته

Ø      آشنایی با بازارهای مالی بین الملل

Ø      فاندامنتال در جفت ارزهای شناور

Ø      برابری و قدرت ارزها

Ø      دوره تحلیل تکنیکال کاربردی در فارکس

Ø      مدیریت سرمایه در فارکس

Ø      معرفی و آموزش استراتژیهای مختلف روز دنیا در فارکس و عوامل موفقیت

Ø      و...

 برای خریدآنلاین این بسته بر روی درگاه پرداخت کلیک کنید

چه کسانی در این دوره جامع شرکت می کنند

همه افراد برای شرکت در این دوره جامع باید دارای سه شرط زیر باشند.

1-عشق به کار باعث موفقیت می شود اگر عاشق سیستم و کار و تحلیل باشید حتما به پول هم خواهید رسید

2-انگیزه در هر کاری باعث پیشرفت میشود.داشتن انگیزه برای موفقیت بسیار مهم است.

3-پشتکار و برنامه ریزی،تمامی تلاشمان را کرده ایم تا با بهترین برنامه ریزی شما را به اوج برسانیم اما برنامه ریزی بدون پشتکار بی فایده خواهد بود.

اگر به دنبال یادگیری تمام وکمال تکنیکهای بازار هستید بهترین منبع آموزشی را انتخاب کرده اید.

اگر آموزشگاه دارید و می میخواهید به هر سوالی جواب بدهید،فقط یک بار پکیج را دوره کنید.

افرادی پکیج اوج بازار را انتخاب میکنند که رویاهای خود را در واقعیت می بینند.

زمان بندی و تعداد جلسات

 این پکیج به صورت جلسات مجزا از هم در هشت دوره جداگانه دربیش از 500 جلسه آموزشی به صورت جلسات آموزش اصلی و کارگاه های آموزشی نیز آماده شده است.

تمامی جلسات به صورت ویدیو با فرمت MP4 بوده که قابلیت اجرا شدن روی هر نوع دستگاه پخش کننده ای را داراست.بیش از 400ساعت ویدیو آموزشی تخصصی با حجم 60 گیگابایت در فرمت MP4  که 28 گیگ در قالب فلش 32 گیگ(بخش اصلی و کاربردی ) و32 گیگ به صورت لینک دانلود(بخش تقویتی و اطلاعاتی) در اختیار شما قرار خواهد گرفت که تمامی ویدیوها با استعداد و سواد بورسی فوق العاده استاد علی بهاری در طول چند سال گرد هم آمده است و از تمامی فیلترهای رفع اشکال عبور کرده است و در حال حاضر در بالاترین سطح امنیت،اعتماد و علمی در حال انتشار می باشد.

زمان هر جلسه بسته به اهمیت موضوع متفاوت می باشد که اغلب جلسات زمانی مابین 20تا 40 دقیقه را به خود اختصاد داده است.

پشتیبانی و آپدیت پکیج

هر ساله با توجه به بروزرسانی سطح علمی در دنیا استراتژی ها و نرم افزارهای جدیدی به بازار ارائه می شود که پس از تحقیقات به وجود آمده و پیگیری های همه جانبه توسط استاد بهاری و تیم پشتیبانی تا سال 1400 آموزش های جدیدی به پکیج اضافه خواهد شد که مشتریکین از طریق سایت یا ربات پشتیبانی می توانند لینک های دانلود را به رایگان دریافت کنند.

تالار گفتمان پکیج در تلگرام فضایی را برای تبادل اطلاعات و تکرار تمرین در بین مشترکین پکیج به وجود آورده است که باعث سرعت بخشیدن به دوره آموزشی شما عزیزان می شود.در حال حاضر بیش از 1000نفر پکیج را خریداری کرده اند و در این تالار حضور دارند.

معرفی سهام پرپتانسیل توسط استاد و بررسی همه جانبه  مشترکین در تالار گفتمان باعث شده تا مشترکین پکیج در زمان کوتاهی به اوج سود دهی برسند.

به چند تصویر زیر دقت کنید و راه خودتان را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

شما می توانید با مراجعه به کانال تلگرامی   https://t.me/Energy_p_o   صد ها عکس از پرتفوی و نظرات مشترکین تالار پکیج را مشاهده کنید.

تعداد مشترکین پکیج اوج بازار تا پایان مرداد 98: 1333 مشترک
درصد رضایت از پکیچ و محتوا: 92 درصد

پکیج اوج بازار ویژه مبتدیان و حرفه ای های بازارهای مالی بوده است و به هیچ گونه پیش نیازی احتیاج ندارد.یکی ازقدرتمند ترین مجموعه های آموزشی که بدون شک کامل ترین وطبق نظرسنجی های به وجود آمده بی نقص ترین پکیج در بازار می باشد.

 

تنها درگاه فروش پکیج (هرگونه خرید از سایتها یا افراد دیگر مشکل شرعی و پیگرد قانونی دارد.)

مشاوره با استاد بهاری:091111101411
کارشناسان فروش:09138690124-09377880830

کانال تلگرامی استاد بهاری cbwaves@

ایدی تلگرام پشتیبان سفارش پکیج  @p_d_bourse

سایت رسمی استاد WWW.aliakbarbahari.ir

شماره تماس سفارش پکیج   09138690124

چهت اعتماد به آموزشهای پکیج اینجا کلیک کنید

 قبل از خرید متن بالا را مطالعه کنید و تحقیقات خود را درخصوص پکیج تکمیل کنید

  برای خریدآنلاین پکیج پستی بر روی درگاه پرداخت کلیک کنید(پکیج دارای دو بخش اصلی(28گیگ) و تقویتی(32گیگ) است که با این خرید 32 گیگ تقویتی را باید دانلود کنید)


 


 

  برای خریدآنلاین پکیج دانلودی بر روی درگاه پرداخت کلیک کنید(با انتخاب این درگاه فلش برای شما ارسال نمی شود و لینک دانلود جلسات در اختیار شما قرار می گیرد.پس از پرداخت فایل را در همان صفحه درگاه دانلود خواهید کرد و برای پشتیبانی و دریافت رمزها با شماره 09138690124 ارتباط برقرار کنید)

 

درگاه پرداخت اظطراری جهت خرید پکیج(در صورتی که از درگاه های پرداخت بالا اقدام کردید و از طرف بانک پذیرنده  پیامک تایید ارسال نشد از این درگاه استفاده کنید)

درگاه خرید اظطراری

 در صورتی که شرایط خرید انلاین را ندارید جهت انتقال وجه با شماره 09138690124 تماس حاصل فرماید

تنها درگاه فروش پکیج (هرگونه خرید و فروش از سایتها یا افراد دیگر مشکل شرعی و پیگرد قانونی دارد.)

مشاوره با استاد بهاری:09111101411
کارشناسان فروش:09138690124-09377880830